به دلیل حساسیت محصولات سلامت محور نظیر دارو، مواد و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی طبق قوانین وزارت بهداشت و اداره کل تجهیزات پزشکی عرضه این محصولات تنها به افراد دارای صلاحیت پس از احراز هویت امکان پذیر می باشد. علاوه بر آن جایگاه شغلی پزشکان و معضلات اجتماعی و اقتصادی باعث شده در این روزها شاهد تلاش گسترده کلاهبرداران، سودجویان و دلالان جهت استفاده از مشخصات پزشکان و همچنین رواج روز افزون فرهنگ ناشایست پزشک ستیزی در سطح جامعه باشیم. بدیهی است در دنیای مدرن تجارت الکترونیک و فضای مجازی، اولین و مهمترین وظیفه یک فروشگاه اینترنتی معتبر حفظ اطلاعات و دفاع از حریم شخصی کاربران خود در مقابل سود جویان و کلاهبرداران است.
به همین دلیل جهت حفظ سلامت مردم در برابر سودجویان و نیز حفظ جایگاه، احترام و حریم شخصی جامعه پزشکی و دندانپزشکی کشور، دسترسی به امکانات، قیمت ها و خرید از طریق فروشگاه اینترنتی دنت آنلاین فقط برای پزشکان، دانشجویان و صاحبان حرف پزشکی با احراز هویت و تایید حساب کاربری به شرح زیر امکان پذیر خواهد بود.

۱. وارد کردن شماره همراه و تایید آن توسط رمز یکبار مصرف.
۲. ثبت اطلاعات هویتی و الصاق کارت نظام پزشکی در قسمت پروفایل.

  استفاده از سایت دنت آنلاین تنها برای صاحبان حرف پزشکی (دندانپزشکان، پزشکان، دانشجویان دندانپزشکی و پزشکی و ... ) و افراد مرتبط مورد تایید، مجاز بوده و سایر افراد غیر مرتبط با این حیطه مجاز به استفاده از سایت دنت آنلاین نخواهند بود.
  
! استفاده از اطلاعات و مدارک شناسایی افراد دیگر به ویژه دندانپزشکان به هر نحو (حتی دستیار، منشی و کارمند مطب)، جهت ثبت نام و یا در هر مرحله ای بر روی سایت دنت آنلاین ممنوع بوده و در صورت مشاهده به دلیل جعل عنوان و ... جهت پیگرد و برخورد قانونی از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری های لازم انجام خواهد شد.
 

مرحله ۱: ثبت و تایید شماره همراه

  • ابتدا روی لینک ورود / ثبت نام در سمت چپ بالای صفحه کلیک نمایید.
  • شماره همراه خود را  ثبت نمایید و منتظر بمانید تا پیامک حاوی رمز یکبار مصرف برای شما ارسال شود.
  • رمز عبور خود را وارد کنید تا مرحله اول ثبت نام شما کامل شود.

* شماره همراه شما به منزله تایید هویت مجازی شما خواهد بود، بنابراین حتما شماره همراهی را وارد نمایید که به نام شخص شما باشد، بدیهی است در صورت وارد کردن شماره های متفرقه برای پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی و صیانت از اطلاعات شخصی پزشکان و دندانپزشکان محترم امکان تایید حساب کاربری شما وجود نخواهد داشت.
** رمز عبور و اطلاعات ورود به سایت خود را در اختیار اشخاص دیگر (حتی منشی و کارمندان مطب) قرار ندهید. ترجیحا در محل های عمومی (کافی نت و...) از سایت استفاده نفرمایید و در صورت استفاده پس از اتمام كار، حتما از سایت خارج شوید.

 

مرحله ۲: وارد کردن مشخصات و الصاق مدارک

  • اکنون مشخصات خود را بر اساس کارت ملی در فیلد های مربوط وارد نمایید.
  • عکس کارت نظام پزشکی الصاق نموده، تیک موافقت با قوانین سایت را فعال و روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

* برای ثبت حروف (نام و نام خانوادگی) از صفحه کلید فارسی و برای ثبت اعداد (کد ملی و کد نظام پزشکی) از صفحه کلید لاتین استفاده کنید.


پروفایل شما در کمتر از ۳ ساعت بررسی و تایید خواهد شد. برای پیگیری فرآیند تایید حساب خود و یا اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق بخش پشتیبانی آنلاین با ما تماس حاصل فرمایید.

دنت آنلاین خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق روشهای ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.