آزمون پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی و جامع 180 واحدی داروسازی

آزمون پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی و جامع 180 واحدی داروسازی 3

آزمون های پیش کارورزی پزشکی صبح روز پنجشنبه 20 شهریور، آزمون علوم پایه پزشکی بعدازظهر روز پنجشنبه 20 شهریور و آزمون های علوم پایه دندانپزشکی و جامع 180 واحدی داروسازی صبح روز جمعه 21 شهریور ماه برگزار می شود.

این آزمون ها در دانشگاه هایی که امکانات کافی و استاندارد برای برگزاری آزمون به صورت الکترونیک دارند، برگزار خواهد شد. دانشگاه موظف است برای کلیه داوطلبانی که آن دانشگاه را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب می کنند، آزمون را به صورت الکترونیک برگزار نماید.

دانشجویان می توانند با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور دانشجو در سامانه های دانشگاه در بازه زمانی 14 مرداد تا 10 شهریور ماه ثبت نام نمایند.

چنانچه محل آزمون داوطلب دانشگاهی غیر از دانشگاه محل تحصیل خود باشد، داوطلب باید پیش از ثبت نام با دانشگاه محل آزمون هماهنگی های لازم را در جهت داشتن ظرفیت و تایید دانشگاه محل آزمون به عمل آورد وضمن ثبت نام داوطلب توسط دانشگاه محل تحصیل داوطلب با معرفی نامه به دانشگاه مربوطه معرفی گردد.

دانشگاه های علوم پزشکی موظفند جهت جلوگیری از روز مشکلات ناشی از تاخیر در ثبت نام واجدین شرایط، حداکثر تا 10 شهریور نسبت به ثبت نام واجدین شرایط اقدام کنند.

در آزمون علوم پایه پزشکی تنها داوطلبان ورودی مهرماه 1396 به بعد می توانند به عنوان داوطلب با عنوان داوطلب برنامه درسی ملی مشخص  و ثبت نام شوند.

داوطلبان اتباع خارجی که در دانشگاه های علوم پزشکی تحصیل می کنند باید به عنوان تبعه خارج از کشور ثبت نام شوند.

منبع: mehrnews